مدل
لباس جواهرات دکراسیون منزل عروس
صفحات وبلاگ
نویسنده: گل بنفش - ۱۳۸٧/٥/٩

آیا دوست دارید یک دیسک نصب ویندوز ایکس پی بسازید که به صورت اتوماتیک سیستم را بدون هیچ سوالی در مورد نام کاربری، سریال ویندوز، زمان و تنظیمات محلی نصب کند؟ بعد از نصب ویندوز نیز نرم افزار های مورد نیاز شما به صورت اتوماتیک نصب، کی های مورد نیاز شما به رجیستری اضافه، درایور ها به روز و پک های مورد نیاز (مانند سرویس پک) نصب شوند؟نصب اتوماتیک ویندوز
تمام این کار ها به راحتی قابل اعمال با نرم افزار Almeza MultiSet می باشند. Almeza MultiSet تمام در خواست های مورد نیاز شما را به صورت اتوماتیک بر روی کامپیوتر های مورد نیاز انجام می دهد. با این کار تنها کاری که شما انجام می دهید قرار دادن سی دی از قبل ساخته شده در سی دی رام است و بعد از مدت زمان لازم شما سیستم خود را با تمام امکاناتی که نیاز داشته اید پیش رو خواهید داشت.

نصب اتوماتیک ویندوز و برنامه

شما می توانید با استفاده از نرم افزار MultiSet یک دیسک برای نصب نرم افزار های مورد نیاز بر روی کامپیوتر در درایو مورد نظر از هر رسانه ای (سی دی، دی وی دی، هارد دیسک) به صورت اتوماتیک ایجاد کند و در هر سیستمی که خواستید از آن استفاده کنید. شما می توانید هر حافظه ای را برای عمل نصب اتوماتیک آماده کنید. این نرم افزار را می توانید از سایت دانلود رایگان دریافت کنید.

نصب اتوماتیک ویندوز و برنامه

 

  • نصب یا تعمیر اتوماتیک ویندوز
  • نصب اتوماتیک هر نرم افزار ی بعد از نصب ویندوز
  • ایجاد دیسک بوت بدون نیاز به کاربر برای راه انداختن مراحل آن
  • قابل بازگشت به حال اول برای تنظیمات انجام شده اتوماتیک
  • قابل اجرا بر روی شبکه محلی و نصب اتوماتیک بر روی تمام سیستم های شبکه

 

دانلوددانلود نرم افزار ساخت نصب کننده اتوماتیک ویندوز (حجم : 4.56 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل :www.fdl.ir

کدهای اضافی کاربر :


نویسندگان وبلاگ: