مدل
لباس جواهرات دکراسیون منزل عروس
صفحات وبلاگ
نویسنده: گل بنفش - ۱۳۸٧/٥/۱٤

SpyBoss یکی از نرم افزار های قدرتمند کی لاگر کامپیوتر و نرم افزار نظارت اینترنت می باشد که به عنوان یک جاسوس از طرف شما بر روی کامپیوتر نصب می شود. این نرم افزار با ثبت تمام جزئیاتی که بر روی کامپیوتر شما رخ می دهد مانند نوشته های چت، پیغام های فوری، ایمیل ها، سایت های مشاهده شده، کلمات جستجو شده، کارهایی که در سایت MySpace انجام شده، عکس های ارسالی و مشاهده شده، کلید های زده شده، برنامه های اجرا شده و خیلی چیز های دیگر که بر روی کامپیوتر اتفاق می افتد کاربرد دارد. Spy Boss همچنین با ابزار پیشرفته نظارت عکس گرفتن لحظه ای از صفحه نمایش قادر خواهد بود دقیقا از لحظه به لحظه اعمالی که بر روی کامپیوتر انجام می شود شما را با خبر کند. نرم افزار SpyBoss ابزار بسیار کارآمدی برای کسانی که می خواهند از اعمالی که فرزندانشان بر روی کامیپوتر انجام می دهند با خبر شوند می باشد.

SpyBoss KeyLogger PRO 4.2.3 - ناظر اعمال کامپیوتر

خصیصه و فایده های نرم افزار:

  • نظارت مخفیانه: کلید های زده شده، تصویر از صفحه نمایش، ایمیل، پیغام فوری، چت، سایت های مشاهده شده، نام کاربری و پسوورد، برنامه های اجرا شده و ... اعمال کامپیوتر نظارت می شوند.
  • حفاظت از پسوورد: SpyBoss قادر است با تعیین پسوورد امنیتی برای برنامه ها از اجرای آن ها جلوگیری کند.
  • فایل های داده رمز بندی شده: داده های دیده بانی شده در یک فایل رمز شده جمع آوری می شوند تا اگر کسی برای خواندن وقایع ثبت شده تلاش کرد بی نتیجه باشد.
  • فایل های ثبت ایمیل: نظارت بر کامپیوتر از هر جایی امکان پذیر است. SpyBoss فایل های ثبت شده و رمز نگاری شده را در مدت زمان های تعیین شده به ایمیل شما ارسال می کند.
  • ثبت نام کاربری و پسوورد: ثبت نام کاربری و پسوورد وارد شده در وب سایت ها، چت، برنامه ها، ایمیل های آنلاین و ... با این نرم افزار امکان پذیر است.

دانلوددانلود نرم افزار ناظر اعمال کامپیوتر (حجم : 4.46 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

کدهای اضافی کاربر :


نویسندگان وبلاگ: