TuneUp Utilities 2008 7.0.7992 - نرم افزار بهینه سازی ویندوز

یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزار های بهینه سازی سیستم عامل TuneUp Utilities می باشد که با امکانات بسیار و نرم افزار های جانبی کامل در بهینه سازی سرعت و امنیت و بهبود عملکرد سیستم شما کمک بسیاری می کند. با این نرم افزار هیچ یک از عملیات در حال اجرا مختل نمی شود زیرا تمام تغییرات به دقت دیده بانی شده و مدیریت می شوند.این نرم افزار با امکانات کاملی که در اختیار شما قرار می دهد کاربران حرفه ای و مبتدی را در جهت بهبود کارایی سیستم راهنمایی می کند. شما می توانید تمام تنظیمات مهم سیستم را تنها با انتخاب گزینه ها تغییر دهید که در این هنگام خود نرم افزار تغییرات لازم را بر روی رجیستری و یا فایل های بوت به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد. با پایداری که این نرم افزار در سیستم شما به وجود می آورد دیگر هیچ عملکردی از کار نخواهد افتاد.از دیگر کارایی های این نرم افزار تنظیمات مربوط به زیبایی ویندوز ، پاک کردن داده های غیر ضروری از دیسک سخت ، منظم کردن به هم ریختگی هارد و رجیستری و بهینه کردن ساختار باطنی سیستم برای سرعت و کارایی بهتر می باشد.بهینه سازی ویندوز

ابزار های جانبی

  • TuneUp Process Manager: امکان اجرای کامل و صحیح برنامه ها را دارد.
  • TuneUp Registry Editor: ویرایشی دقیق تر و ابزار های کارآمد برای رجیستری.
  • TuneUp Shredder: حذف امن فایل ها را بدون بازگشت فراهم می کند.
  • TuneUp System Information: اطلاعات کامل و جامعی از سیستم جمع آوری می کند.
  • TuneUp Uninstall Manager: پاک کردن برنامه های غیر ضروری نصب شده بر روی سیستم.

 

 

دانلود نرم افزار رایگان www.freedownload.ir - TuneUp Utilities 2008 7.0.7992 - نرم افزار بهینه سازی ویندوز ایکس پی و ویستا


TuneUp Drive Defrag
یکی قویترین ابزار های اضافه شده به این ورژن، سیستم یکپارچه سازی دیسک سخت می باشد که با یک محاسبه دقیق فایل های شما را بر روی هارد دسته بندی میکند. همانطور که می دانید بهم ریختگی ذخیره فایل ها بر روی هارد باعث کند شدن اجرای برنامه ها و سیستم عامل می شود. نرم افزار TuneUp Utilities 2008 با دقت تمام فایل های سیستم و برنامه ها را بر روی هارد یکپارچه می کند تا نه تنها اجرای سریعتر را درپی داشته باشد بلکه داده های جدید نیز یکارچه ذخیره شوند.

Improved TuneUp 1-Click Maintenance
یکی از ابزار بسیار کارامد این نرم افزار TuneUp 1-Click Maintenance می باشد که عمل تمیز کردن سیستم با چند ابزار مهم را انجام میدهد. شما با چند کلیک می توانید این برنامه را اجرا کنید و بدون خلل در کار شما عمل تمیز کردن سیستم را به آن بسپارید.

Free up disk space
همواره فایل های بیهوده از چند طریق در هارد ذخیره می شوند که فضای اضافی اشغال می کنند، همچون فایل هایی که با اتصال به اینترنت ذخیره می شوند، نرم افزار ها و فایل های قدیمی، فایل های گزارش گیری شده از برنامه ها از جمله پیغام های خطا، عکس های بند انگشتی (Windows, ACDSee and Google Picasa formats)، فایل های بازیابی، فایل های پشتیبان ویندوز و کش google earth و... که بسیاری از فضای شما را اشغال می کنند را پاک می کند.

TuneUp Repair Wizard
این قسمت مشکلات معمول کامپیوتر شما را به راحتی حل می کند.

شما قادر هستید این نرم افزار را در ویندوز ایکس پی XP و ویندوز ویستا Vista استفاده کنید.

دانلوددانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز xp vista (حجم : 13.2 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

/ 0 نظر / 19 بازدید