شوهرم از آزار من لذت می‌برد!!

به گزارش فارس ، زن جوانی با حضور در شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده ، مدعی شد که شوهرش بدون دلیل او را کتک می‌زند و از زمانی که مهریه خود را مطالبه کرده است، این رفتار او بیشتر شده است.

زن جوان به قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده گفت: حدود ده سال قبل خواهرم با مردی ازدواج کرد و زندگی آنها با مشکل روبرو شد ولی در عین ناباوری و با وجود اینکه خانواده آنها این وضعیت را دیدند، برای پسر دیگرشان من را خواستگاری کردند.
وی با بیان اینکه قرار بود من به عنوان منجی وارد این خانواده شوم تا زندگی خواهرم نیز بهتر شود، افزود: سطح فکری خانواده شوهرم به قدری پایین بود که عنوان کردند که برای اینکه زندگی عروس اولشان بهتر شود، باید خواهر او نیز عروس ما شود. 8 سال قبل با همسرم ازدواج کردم که از همان ابتدا به هر بهانه‌ای من را کتک می زد. تمام این مشکلات را به جان خریدم و حرفی به خانواده‌ام نمی‌زدم، این در حالی بود که وضع خواهرم نیز از من بدتر بود. او هم هر شب از شوهرش کتک می خورد و گاهی دو برادر با هم به جان من و خواهرم می‌افتادند.
وی در پاسخ به اینکه چرا از شوهر و برادر شوهرت شکایت نکرده‌ای، گفت: چند بار از آنها شکایت کردم ولی هر بار با وساطت بستگان از شکایت خود منصرف شدم.
زن جوان با بیان اینکه خواهرم برای اینکه او را از دخترش جدا نکنند راضی به شکایت از شوهرش نیست ، افزود: او هیچ وقت حق خروج از خانه را ندارد و برادر شوهر من وقتی از خانه خارج می شود، به در خانه برق وصل می‌کند تا خواهر من نتواند از خانه خارج شود. سال گذشته شوهرم من را به خانه پدرم آورد و به من گفت که اینجا بمان تا تو را طلاق بدهم. اوایل امسال و در ایام تعطیلات عید برای طلاق اقدام کردیم ولی چون هیچ دفترخانه‌ای بدون حکم دادگاه اقدام به ثبت طلاق نمی‌کرد، ما نتوانستیم از هم جدا شویم.
وی گفت: فروردین امسال مهریه خود را به اجرا گذاشتم ولی او در هیچ یک از جلسات دادگاه حاضر نشد و بعد از مدتی با وجود اینکه خودش من را به خانه پدرم آورده بود، از من به خاطر ترک منزل و عدم تمکین شکایت کرد. روزی که قرار بود برای رسیدگی به پرونده عدم تمکین در دادگاه حاضر شوم، عموی من فوت کرد و دادگاه بدون توجه به توضیح من، رأی قطعی محکومیت من را صادر کرد.
زن جوان افزود: حدود شش ماه شوهر من از پسر خود خبری نمی‌گرفت و به یکباره از مردادماه پسر من را با خود برد و از آن موقع تاکنون من حتی صدای او را نشنیده‌ام. شوهرم به خاطر عدم پرداخت مهریه من در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و خواهرم هر شب به خاطر اینکه من از شوهرم شکایت کردم، از شوهرش کتک می‌خورد. شوهر من مدعی شده است که دوباره ازدواج کرده است و به من گفته که اگر دوست داری، می‌توانی مهریه و نفقه را ببخشی و با هووی خود در یک خانه 60 متری زندگی کنی.
وکیل مرد جوان به این قسمت از اظهارات زن واکنش نشان داد و گفت: موکل من نه تنها ازدواج مجدد نکرده است بلکه هیچ درخواستی مبنی بر بخشیدن مهریه به همسرش نداده است.
زن جوان با بیان اینکه راضی به ادامه زندگی با این مرد نیست ، افزود: شوهر من از آزار و اذیت کردن من لذت می‌برد و از زمانی که 300 سکه مهریه و نفقه خود را درخواست کردم ، اذیت کردن او هم بیشتر شد. بد رفتاری او تنها با من و خواهرم نبود، بلکه بارها به پدر و مادر من حتی بعد از فوتشان بی احترامی کرد.
قاضی عموزادی نیز بعد از شنیدن اظهارات زن جوان با بیان اینکه باید اظهارات شوهر وی نیز شنیده شود، رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

منبع:farsnews.com

/ 0 نظر / 43 بازدید